aile arasinda afis

Film Bilgileri:

Aile Arasında Filmi 2018 HD Sansürsüz İndir – İzle, Gülse Birsel’in kaleminden sevilen ve gişeyi sallayan ” Aile Arasında “ torrent film indir ile sizlerle.

Aynı gün farklı hayatlar süren Fikret ve Solmaz, eşlerinden ayrılmışlardır. Aynı şekilde bir gün Fikret avukatla görüşmeye bir kafeye gider. Solmaz’da arkadaşının ona ayarladığı bir erkek ile aynı kafeye buluşmaya gider.

Birbirlerine verilen tarife uyan bu ikili eskaza biri diğerini Avukat, diğeri ise görüşeceği adam zanneder. Olay komik bir şekilde kavgaya dönüşür ve yanlışlık olduğunu anlayamazlar. Bu şekilde tanışmış olan ikili, Solmaz’ın kızının evlenmek istemesiyle farklı bir noktaya gelir.

Fikret herşeyden çekinen ve takıntılı bir adamdır. Solmaz’ın kızının babası olarak rol yapmasını istediklerinde iyice panikatak olur. Başlarda sadece ufak bir nikah olarak aile arasında olacağı söylendiğinde durumu kabul eden Fikret, kebapçı zinciri olan ve örf adet düşkünü Adanalı erkek evinin ısrarları yüzünden devasa bir düğüne dönüşmüştür.

Bu yolda komik ve enteresan durumlar gerçekleşir. Peki bu düğün yapılabilecek midir?

Torrent film olarak indirip izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

 

indirme linkleri

alternatif link

 

  * * TEK LİNK: DOSYA.CO  * *

  * * Torrent Yükleniyor… * *

Benzer Yazılar

Fragman & Görseller

1 Video 3 Fotoğraf

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorumlar

  1. gülçin 13 Ağustos 2018

    link bozuk

    1. admin 13 Ağustos 2018

      Malesef güncellesekte siliniyor Gülçin Hanım.