Film Bilgileri:

Coco filmi 2017 1080p HD Türkçe Dublaj ve Altyazı seçenekleriyle İndir – İzle, Coco filmi oscar ödülü alan ve Miguel’in başından geçenleri anlatan bir filmdir.

Filmde Miguel’in en sevdiği şey gitarını çalmak ve şarkı söylemektir. Ailesi ise bir ayakkabıcı dükkanı işletmekte ve ailede herkesin bu geleneği devam ettirmesine inanmaktadır. Özellikle babaanesi yolda şarkı söyleyenleri görünce kovalar durumdadır. Şarkı söylemek onlar için bir tabu haline gelmiştir. Miguel ise bunun sebebini tam olarak bilmemektedir.

Miguel’in en sevdiği sanatçı aynı zamanda idol aldığı kişi ise Ernesto De La Cruz’dur. Cruz yıllar evvel yaşama gözlerini yumduğundan dolayı Miguel’in onunla tanışma imkanı yoktur. Evde ki gizli çatı katında onun fotoğrafları videolarını saklamaktadır. Aynı zamanda o odada sessizce onun şarkılarını söylemektedir.

Bir gün bir şenlik için babaannesinin kırdığı gitarı yüzünden gitar kalması sebebiyle sadece şenlikte söylemek için gitar aramaktadır. Herkes ailesinden korktuğu için ona gitarını vermek istemez. O da müzede ki Cruz’un gitarını çalmaya karar verir. Fakat gitarı çaldığı anda ölüler diyarına gönderilir. İşte macera tamda bu anda başlar.

Ödüllere doymamış ve harika bir senaryosuyla insanları büyülemiş  ” The Coco ” filmini indirip izlemenizi öneririz.

Torrent film indir iyi seyirler diler…

 

indirme linkleri

  * * TÜRKÇE ALTYAZI TORRENT LİNKLERİ * *

1080p torrent

720p torrentalternatif link

altyazi-dosyasi

* * ALTYAZIYI EKLEDİKTEN SONRA SESLE UYUMSUZLUK MEVCUT İSE BİZE BİLDİRİNİZ. * *

 * * ALTYAZI SİTELERİNDEN FARKLI ALTYAZI DA DENEYEBİLİRSİNİZ. İYİ SEYİRLER. * *

 

 

 

   * * HIZLI TÜRKÇE DUBLAJ İNDİRME LİNKLERİ * *

GOOGLE DRİVE

 

Benzer Yazılar

Fragman & Görseller

1 Video 3 Fotoğraf

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir