siccin5 afis poster

Film Bilgileri:

Siccin 5 2018 Film İndir – İzle Sansürsüz Torrent, Siccin serisinin 5. filmi ” Siccin 5 ” tüm korku ve gerilim ögelerini arttırarak devam ediyor.

Yönetmen koltuğunda Alper Mestçi oturmaya devam eden filmde başrol oyuncuları Rüya Önal, Merve Ateş, Özgür Hacıer olarak belirlenmiştir.

Siccin 5’in konusu ise şöyledir: Seneler evvel bir ailenin yaptığı ayin şimdilerde kabusa dönecektir. Hale 12 yaşındayken Nevşehir’de hayatını sürdüren küçük masum bir kız çocuğudur. Görünümü ve hareketleri sebebiyle kimsenin yanına yanaşmadığı Hale, bu ürkütücü evde akli dengesini yitirmek üzere olan Babaannesi ve Halası ile yaşamaktadır. Hale’nin babası ise bir bilinmez içinde doğduğu gibi ortadan kaybolmuştur.

Hale bir gece rüyasında babasını görür ve onu hiçte güvenilir olmayan bir eve çağırdığını görecektir. Babasının onu çağırdığı ev, Karain Köyünde ki dedesinin eski evidir. Bu evde ayinler yapılır. Bu rüyanın ardından ürkütücü bir şekilde değişime giren Hale, evdekileri de korkutmaktadır. Bu durumdan en çok zararı gören halası Azra ve sevgilisi Selim olacaktır. Bu harika korku filminin 5. devam filminde korku düzeyi yine artmışa benziyor.

Torrent film indir olarak Türkiye’de ilk sitemizden indirip izleyebilirsiniz.

 

indirme linkleri

alternatif link

  * * Film vizyondan çıktığı anda sitemizde olacaktır. Sitemizi takipte kalın ve diğer filmlerimize göz atmayı unutmayınız. * *

Benzer Yazılar

Fragman & Görseller

1 Video 2 Fotoğraf

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir